Joanna Chyłka powraca w „Kontratypie”!

Już po raz ósmy Remigiusz Mróz spełnił nadzieje swoich czytelników, oddając w ich ręce kolejny tom przygód bezkompromisowej, warszawskiej pani mecenas – Joanny Chyłki. Tym razem Joanna i jej wierny towarzysz (a może nawet partner?), Kordian Oryński, zostaną wbrew swojej woli zaangażowani w obronę polskiej himalaistki, która jest oskarżona o zamordowanie swoich dwóch kolegów w trakcie wspinaczki na Annapurnę…

Kontratyp to niejako świadectwo zainteresowania Remigiusza Mroza górami, wspinaczką i himalaizmem

Ten jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy ostatnich lat, słynie ze swoich wszechstronnych zainteresowań, które umiejętnie wykorzystuje i „wplata” w fabułę większości opowiadanych przez siebie historii. Tym razem, jego zainteresowanie górami postanowił wykorzystać w „Kontratypie”. Tym samym rzucił Joannie Chyłce kolejne, ogromne wyzwanie. A Joanna Chyłka nie byłaby sobą, gdyby się go nie podjęła.

Tym razem jednak Chyłka nie ma wyjścia…

Obrona himalaistki oskarżonej o podwójne zabójstwo wysoko w nepalskich górach nie jest marzeniem Chyłki. Według niej, sprawa ta jest z góry przegrana ze względu na postawę samej oskarżonej, znikomy materiał dowodowy, który znajduje się daleko od Warszawy, na dodatek na wysokościach niedostępnych dla zwykłych śmiertelników. Niemniej jednak, z pewnych powodów, Chyłka zostaje szantażowana i zmuszona do obrony wspomnianej himalaistki – i to przez człowieka, który twierdzi, że kilka lat temu oblał Joannę kwasem pod budynkiem jej kancelarii! Chcąc nie chcąc, Joanna robi wszystko, co w jej mocy, aby wygrać sprawę praktycznie niemożliwą do wygrania.

Praca nad tą sprawą naprowadza ją na pewien bardzo niepokojący trop z jej zawodowej przeszłości…

A podążanie tym tropem zagraża nie tylko jej, ale również życiu wszystkich jej bliskich, w tym Kordiana Oryńskiego, który jak zawsze zdaje się lekceważyć istniejące zagrożenie. Oryński chce za wszelką cenę odkryć prawdę – nawet jeśli ceną może być jego własne życie…

Każdy wierny fan Joanny Chyłki nie powinien wahać się ani sekundy!

Kontratyp” was zaintryguje, pochłonie bez reszty i rozbudzi apetyt na więcej! A znając tempo, w jakim Remigiusz Mróz dostarcza swoim czytelnikom kolejne tomy ich ulubionych serii, już całkiem niedługo możemy spodziewać się nowej, dziewiątej już części przygód Joanny Chyłki! Jeśli chcesz być na bieżąco z przygodami tej jedynej w swoim rodzaju pani adwokat i jej wiernego towarzysza – Zordona, sięgnij po “Kontratyp i zatrać się w lekturze! Na pewno nie będziesz żałował tej decyzji!